• imparsan@imparsan.com.tr

İMPARSAN MAKİNE

İmparsan Makine, 1983 Yılından beri Gebze’de faaliyet gösteren, genç ve dinamik kadrolarıyla hizmet verdiği sektörlere yönelik geliştirdiği yeniliklerle katkılarına ve istikrarlı büyümesine devam etmektedir.

Firmaların ihtiyaçları doğrultusunda özel ihtiyaca göre makine dizaynı, proje ve imalatı yerine çalışır vaziyette montajı gibi hizmetlerimiz itina ile yapılmaktadır.

İşletmelerin mevcut tesislerinde, modernizasyon çalışmaları, otomasyon tasarımları ve uygulamalarını yapmaktayız. Birlikte proje ve uygulama çalışmalarında işbirliği içinde olduğumuz, elektrik ve elektronik hizmeti veren Pozitif Otomasyon firmasıyla müşterek çalışmalarımız devam ediyor.

İşletmemizde, makine yedek parça üretimi istenilen kalitede yapılmaktadır.

Bu hizmete ilaveten, çeşitli iş kollarında makine ve hat şeklinde imalatlarımız şunlardır:

Çelik sektörüne; soğuk çekme hattı ve malzeme itici ve çekici gurupları komple, malzeme otomatik nakil ve istif konveyörleri, kangal açma ve devirme sistemi (hidrolik), yuvarlak doğrultma makinesi, altı köşe doğrultma makinesi imalatları.

İmparsan Makine, yapmış olduğu işlerin tamamını bir yıl garanti kapsamında tutarak, yedek parça ve teknik destek, ücretsiz personel eğitimi vs. hizmetleri aksaksız vermektedir.

Gıda sektörüne; çikolata hamur hazırlama, temperleme, dolum (kalıplama hattı) flopak ambalaj, spesiyal ürün flopak ambalaj otomatik beslemeli komple imalat ve yerinde montajı, devreye alınması, isteye bağlı hamurhane otomasyonu, sert şeker, toffe şeker hazırlama, pişirme, yoğurma, soğutma, fitil inceltme, presleme,
tünelli soğutma komple hat imalatı ve yerinde montajı, devreye alınması.

Toffe özel şurup dolgulu şeker hattı, hazırlama, pişirme, temperleme, pulling (ağartma), exsduder, makaralı inceltme, dinlenme konveyörü, kalıplama (presleme, şekil verme) soğutma tüneli üç katlı olarak hat imalatı ve yerinde devreye alınması (ürün formülü, dahil).

Ekmek paketleme makinesi, özel tasarım olarak imal edilmiştir. Ortalama 30 adet/dak. kapasiteli, isteğe bağlı olarak otomatik besleme hattı veya manuel beslemeli müşteri tercihine göre yapılmaktadır.